Mersin
Açık
33°C
Mersin
33°C
Açık
Pazar Açık
33°C
Pazartesi Parçalı Bulutlu
32°C
Salı Parçalı Bulutlu
32°C
Çarşamba Az Bulutlu
32°C
FF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden ve 2. Lig kapısından dönen İçel İdman Yurdu’nda teknik direktör Ender Alkan’dan boşalan göreve Selahaddin Dinçel getirildi.
Daha önce Turgutluspor, Afyonspor, Torbalıspor, Kırşehir Bld, Aydınspor 1923, Balıkesirspor, Menemenspor, Bergama Bld, Diyarbekirspor, Kocaelispor ve Esenler Erokspor’u çalıştıran 47 yaşındaki teknik adam, Aydınspor, Kırşehir ve Kocaelispor’la şampiyonluklar yaşadı. Dinçel, Erokspor’a Play-Off yarı finali ve geçtiğimiz sezon Fethiyespor’u İçel İdman Yurdu karşısında 2. Lig’e taşıyan isim olmuştu.