Akdeniz Belediye Başkanı Gültak'tan şık hareket. 

Koronavirüsü ile boğuştuğumuz şu günlerde Başkan Gültak kentimizde yayın yapan medya kuruluşlarının bürolarını dezenfekte etme kararı aldı. Karar Akdeniz Belediyesi Basın Bürosu tarafından tüm medya kuruluşlarının habe merkezlerine gönderildi. Gültak'ın bu örnek ve hassas davranışı medya kuruluşları tarafından takdirle karşılandı. 

Basın bürosundan gönderilen metin şu şekilde;

BASIN MENSUPLARIMIZA DUYURULUR…

Kent merkezinde faaliyet gösteren radyo, televizyon, gazete gibi basın bürolarının, Koronavirüs salgınına karşı ilaçlanıp dezenfekte edilmesi amacıyla Akdeniz Belediyesi olarak bir çalışma başlattık.

Görev yaptıkları büronun Koronavirüse karşı ilaçlanmasını isteyen basın mensuplarımız, Akdeniz Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden Hakan Durna (0535 542 4697) ile iletişime geçerek taleplerini iletebilirler.

Basın mensuplarımızın, ilaçlanmasını istediği bürolarının adresi ve telefon numaralarını bildirmesinin ardından mobil ilaçlama ekibimiz, olabilecek en kısa sürede dezenfekte çalışmasını başlatacaktır. Tüm basın mensuplarımıza saygıyla duyurulur.

 

Haber:Serdal KILINÇ